Yosh tadbirkorlar uchun imkoniyat!
"IMKONIYAT" O'zbekiston bo'ylab xususiy ta'lim biznesini boshlamoqchi bo'lgan 18-35 yoshgacha bo'lgan barcha yoshlar va yosh tadbirkorlarni qo'llab-quvvatlash loyihasidir. Loyihaga faqat belgilangan talablarga mos keladigan loyihalar qabul qilinadi.
Qanday loyihalar moliyalashtiriladi?
Xorijiy tillar va zamonaviy kasblarni o'rgatishga mo'ljallangan barcha ta'lim loyihalari qo'llab-quvvatlanadi. Chekka hududlarda o‘quv markazi ochish uchun moliyaviy yordam beriladi.
Mazkur loyiha bo‘yicha batafsil ma’lumotlarni http://yoshtadbirkor.uz/imkoniyat veb-saytidan olish mumkin.
Shuningdek, @imkoniyatuz_bot Telegram boti orqali ro‘yxatdan o‘tish lozim.
Ro‘yxatdan o‘tish 26 sentyabr kuni yakunlanadi. So‘ngra loyihalarni komissiya ko‘rib chiqadi va eng yaxshi istiqbolli loyihalar qo‘llab-quvvatlanadi.

Какие проекты финансируются?
"IMKONIYAT" - это проект для поддержки всех молодых людей и молодых предпринимателей в возрасте от 18 до 35 лет, которые хотят начать частный образовательный бизнес в Узбекистане. Принимаются только проекты, соответствующие указанным требованиям.
Поддерживаются все образовательные проекты, направленные на обучение иностранным языкам и современным профессиям. Финансовая поддержка будет оказана для открытия учебных центров в отдаленных районах.
Подробная информация о проекте доступна на? http://yoshtadbirkor.uz/imkoniyat
Также необходимо зарегистрироваться через Telegram бот: @imkoniyatuz_bot .
Регистрация заканчивается 26 сентября. Затем проекты будут рассмотрены комиссией, и наиболее перспективные проекты будут финансированы.