TBC Bank — O'zbekistondagi birinchi raqamli bank. 2019-yildan beri "TBC Uzbekistan" — Markaziy Osiyoning yetakchi moliyaviy ekotizimi rivojlantirilib kelmoqda. Bankning ishonchliligi xalqaro miqyosda "Fitch" agentligi tomonidan tasdiqlangan. Agentlik TBC Bankka BB- barqarorlik reytingini bergan — bu O'zbekiston banklari orasida eng yuqori ko'rsatkich. Bankning maqsadi — insonlar hayotini osonlashtirish: barcha xizmatlar TBC UZ ilovasida — onlayn, navbatlarsiz, dam olish kunlarisiz ko'rsatiladi: • Omonatlar va jamg'arma — yiliga 26% gacha daromad; • Garovsiz va kafilliksiz kredit — 100 mln so'mgacha: javobi 1 minutda; • Salom Card — 1000 so'mdan boshlab kartadagi pul uchun yillik 12% mukofot; • Osmon Card kredit kartasi — istalgan xarid uchun 55 kungacha foizsiz muddat; • Pul o'tkazmalari va to'lovlar — bankka bormasdan, onlayn. Batafsil