Yaqinlaringizga pulni tez va xavfsiz yubormoqchimisiz? Bu borada “Xalq banki” sizga yaqindan yordam beradi!
“UzPay” — O‘zbekiston bo‘ylab milliy va xorijiy valyutadagi pul o‘tkazmalari bo‘lib, uning eng kam miqdori 10 000 so‘mni tashkil etadi. Eng yuqori qiymat esa belgilanmagan. Pul o‘tkazmasini naqd va naqdsiz shaklda yuborishingiz mumkin.
Ushbu platforma sizga kerakli manzilga tez va qiyinchiliklarsiz pul jo‘natishingizga yordam beradi. Eng muhimi, sizning mablag‘laringiz hamisha xavfsiz bo‘ladi. Barcha o‘tkazmalar uchun komissiya yuborilgan summaning 1 foizini tashkil qiladi. Ushbu o‘tkazma orqali mijoz bankning istalgan filialidan pul jo‘natishi va olishi mumkin.
Pul yuborish uchun sizga quyidagilar kerak bo‘ladi:
- bankning istalgan filialiga murojaat qilish;
- shaxsni tasdiqlovchi hujjatlarni taqdim etish;
- bank xodimiga oluvchining to‘liq familiyasi va uning telefon raqami to‘g‘risida ma’lumot berish (ushbu raqamga 10 ta raqamli kod yuboriladi);
- pul topshirish va hujjatlarni imzolash.
Pul olish uchun sizga quyidagilar kerak bo‘ladi:
- bank xodimiga 10 ta raqamli kodni aytish;
- qancha pul yuborilganligi to‘g‘risida xabar berish.
“Xalq banki” vaqt va masofaga qaramay, qarindosh va yaqinlaringizni qo‘llab-quvvatlashga yordam beradi hamda har doim ularning suyanchig‘i bo‘lib qolishingizga imkon beradi.

Услуга UzPay поможет переводить деньги в национальной и иностранной валюте по всему Узбекистану как в наличной, так и безналичной форме.
Нужно быстро и безопасно отправить деньги своим близким? Народный банк поможет в этом.
UzPay — это денежные переводы в национальной и иностранной валюте по всему Узбекистану. Минимальная сумма перевода составляет 10 тысяч сумов, максимальная сумма не установлена. Можно осуществить отправку как в наличной, так и безналичной форме.
Данная платформа для переводов поможет быстро и без лишней волокиты отправить деньги по нужному адресу, а главное — средства всегда будут в безопасности.
Для всех переводов комиссия составляет 1% от отправленной суммы. Клиент может отправлять и получать средства из любого филиала банка.
Чтобы отправить деньги, необходимо:
- обратиться в любой филиал банка;
- предоставить документы, удостоверяющие личность;
- сообщить сотруднику банка Ф.И.О. получателя и его номер телефона (по данному номеру отправят сообщение с 10-значным кодом);
- сдать деньги и подписать документы.
Чтобы получить деньги, необходимо:
- подать документы, удостоверяющие личность;
- сказать сотруднику банка 10-значный номер из сообщения;
- сообщить сколько денег было отправлено.
Народный банк поможет поддерживать родных и близких, и всегда быть их опорой, несмотря на время и расстояние.