CONTACT to‘lov tizimi orqali HUMO bank kartalarini to‘ldirish imkoniyati yaratiladi
Endilikda CONTACT to‘lov tizimi orqali HUMO milliy to‘lov tizimining bank kartalarini to‘ldirishingiz mumkin. Mablag‘lar O‘zbekistonning barcha banklari tomonidan chiqarilgan HUMO kartalariga o‘tkaziladi.
Mablag‘lar karta hisob raqamiga 5 daqiqa ichida kiritiladi. Pul o‘tkazmalarini yuborish AQSh dollarida, qabul qilish esa o‘zbek so‘mida amalga oshiriladi. Konversiya O‘zbekiston Bankining bozor kursi bo‘yicha amalga oshiriladi. Transfer narxi yuborilgan summaning 1,3 foizini tashkil qiladi. O‘tkazmaning maksimal miqdori 5000 AQSh dollaridan oshmaydi.

Платежная система CONTACT запускает пополнение банковских карт HUMO
Пополнить банковские карты национальной платежной системы Узбекистана HUMO можно через систему CONTACT. Перевод денежных средств осуществляется на карты HUMO, выпущенные всеми банками Узбекистана. Средства зачисляются на счет карты в течение 5 минут.
Отправка переводов осуществляется в долларах США, а получение – в узбекских сумах. Конвертация производится по рыночному курсу банка Узбекистана. Комиссия за перевод составляет 1,3% от суммы отправки. Максимальная сумма отправления не более 5 000 долларов США.