Xizmatdan foydalangan holda Visa NBU kartalari egalari Eko-aksiyaning ishtirokchilari bo'lishadi. Uning doirasida siz qimmatbaho sovg'alarni, shu jumladan elektromobilni yutib olishingiz mumkin.
Visa xalqaro to'lov tizimi tomonidan O'zmilliybankka O'zbekistonda Visa Direct innovatsion xizmatini ishga tushirgan birinchi bank unvoni berildi.
O'zmilliybank loyihaning boshlanishiga hissa qo'shgan barchaga o'z minnatdorchiligini bildiradi. Shuningdek, har kuni bankni xizmatlar sifatini oshirishga undaydigan mijozlarga ham.
Visa to'lov kartalari egalari uchun innovatsion Visa Direct xizmati 2019-yil dekabrda ishga tushirildi.
Ushbu xizmat sizga O'zmilliybankning Visa kartalari va boshqa mamlakatlarning Visa kartalari o'rtasida 7/24 rejimida mablag' o'tkazish imkoniyatini beradi. Buning uchun siz bankka tashrif buyurishingiz, navbatda turishingiz va hujjatlarni to'ldirishingiz shart emas. Milliy mobil ilovasiga ega bo'lish va qabul qiluvchining karta raqamini bilish kifoya. Komissiya atigi 0,5%.

Пользуясь услугой, держатели карт Visa NBU становятся участниками «Эко-акции». В ее рамках можно выиграть ценные призы, включая электромобиль.
Международная платежная система Visa наградила NBU званием первого банка, запустившего в Узбекистане инновационную услугу Visa Direct.
NBU выражает благодарность всем, кто участвовал в запуске проекта. А также клиентам, которые каждый день мотивируют банк на улучшение качества услуг.
Инновационный сервис Visa Direct для держателей платежных карт Visa был запущен в декабре 2019 года.
Данная услуга позволяет переводить средства между картами Visa NBU и картами Visa других стран в режиме 24/7. Для этого не нужно посещать банк, стоять в очередях и заполнять документы. Достаточно иметь мобильное приложение Milliy и знать номер карты получателя. Комиссия за перевод составляет всего 0,5%.