Avval xabar berganimizdek saytimizda To’lovlar sahifasi ochildi. Va bosqichma-bosqich mahalliy to’lov tizimlari ilovalari saytimizga integratsiya qilib borilayapti.
Yaqinda saytimizga Joyda ilovasi integratsiya qilindi. Endilikda istalgan foydalanuvchi hech qanday ro’yxatdan o’tishsiz kartadan-kartaga pul o’tkazishi mumkin.
Buning uchun Depozit.uz saytining To’lovlar sahifasiga o’tib, Joyda ilovasini tanlab, yuboriladigan pul miqdori, jo’natuvchi va qabul qiluvchi karta raqamini kiritib, “O’tkazish” tugmasini bosish kifoya!
Hozirda o’tkazmalar faqat Uzcard-Uzcard yo’nalishida mavjud.
O’tkazma uchun komissiya atigi 0.5%!
Barcha mahalliy to’lov tizimlari ilovalari komissiyasi bilan Depozit.uz saytining To’lovlar sahifasida tanishishingiz mumkin.

Приложение Joyda интегрировано в Depozit.uz!
На нашем сайте открылась страница "Переводы". И постепенно на наш сайт интегрируются приложения локальных платежных систем.
Как сообщалось ранее, на нашем сайте открылась страница "Переводы". И постепенно на наш сайт интегрируются приложения локальных платежных систем.
Недавно на наш сайт было интегрировано приложение Joyda. Теперь любой пользователь может переводить деньги с карты на карту без регистрации.
Все, что вам нужно сделать, это перейти на страницу Переводы сайта Depozit.uz, выбрать приложение Joyda, ввести сумму денег, которую нужно отправить, номер карты отправителя и получателя и нажать "Перевести"!
В настоящее время переводы доступны только по направлению Uzcard-Uzcard.
Комиссия за перевод всего 0.5%!
Ознакомиться с комиссией приложений всех локальных платежных систем вы можете на странице "Переводы" сайта Depozit.uz.