"Premium klass" bank ofis binolari qachon ishga tushishi maʼlum bo‘ldi.
2022-yilda o‘zlashtirish prognozi jami qoldiq summasi “O‘zsanoatqurilishbank” ATBda 64,0 mln.dollarni, “Asakabank” ATBda 34,0 mln. dollarni, “Aloqabank” ATBda 31,0 mln. dollarni tashkil qiladi.
Tashkent city hududida 2019-2023-yillar mobaynida “O‘zsanoatqurilishbank” ATB, “Asakabank” ATB va “Aloqabank” ATB "Premium klass" ofis binolarini qurish rejalashtirilgan edi. Umumiy maydoni 225 ming kv. metr maydonni tashkil etuvchi yerda  mazkur binolar qurilishi uchun 339 mln. dollar miqdoridagi mablag‘ belgilangan edi. ushbu mablag' 2022-2024-yillarga mo‘ljallangan davlat investitsiya dasturi loyihasida o'z aksini topgan.

Стало известно, когда будут сданы в эксплуатацию офисные здания банка «Премиум-класс».
Из них общий прогнозируемый остаток на 2022 год составляет 64,0 миллиона долларов в Узпромстройбанк, 34,0 миллиона долларов в Асака Банк и в «Алокабанк» 31,0 миллиона долларов.
На территории Tashkent city в 2019-2023 годах планировалось построить офисные здания «Премиум класса» АКБ «Узпромстройбанк», АКБ «Асакабанк» и АКБ «Алокабанк». Общая площадь составляет 225 тысяч квадратных метров,  на строительства этих зданий выделена 339 миллионов долларов. Эти средства отражены в проекте программы государственных инвестиций на 2022-2024 года.